(+420) 546 411 566 info@figarostav.cz
Naše služby
MENU
další reference
test

Při opakované spolupráci s f.Figarostav si nejvíce vážím nevšedně vstřícného partnerského přístupu po celou dobu realizací staveb, rovněž i odvahy provádět nestandardní originální řešení stavebních detailů spolehlivě a řemeslně kvalitně s důsledným dodržováním technologických stavebních postupů, a to vše za primárně dojednaných rozpočtových a platebních podmínek. Na volné realizační kapacity této firmy se vždy vyplatí počkat.....

Ing.arch. Vladimír Smejkal

S firmou Figarostav jsem velmi spokojený a to jak z pohledu kvality odvedené práce, tak i z pohledu přístupu, jednání a následného servisu. Jako generální dodavatel pro mě realizovali novostavbu rodinného domu, garáže a zpevněných ploch vč. řešení pro dešťovou vodu. Po 5 letech užívání mohu opět potvrdit, že jsem si vybral dobře a Figrostav nadále doporučuji svým kamarádům a známím.

Petr Sedláček
Account Director
X Production s.r.o.

RD Říčany

Při realizaci sběrného dvora jsme s přístupem Vaší firmy byli velmi spokojeni. Nemohu sdělit nic negativního, nic mne nenapadá. Rádi Vás oslovíme při další podobné akci kterou pomalu připravujeme - rekonstrukce zázemí kulturního domu. 

Děkuji.   

Ing. Jan Studený, starosta obce Říčany


Poděkování za významnou a dlouhodobou podporu projektu Univerzitní víno Masarykovy univerzity.

MU poděkování.pdf

Masarykova univerzita

O firmě Figarostav mluvím jen v superlativech. Výstavba RD v Ostopovicích proběhla na výbornou (rok 2007), v roce 2012 jsme spolupracovali opět, když nám rekonstruovali objekt na Pražákové pro naši budoucí provozovnu pneuservisu. Průběh byl stejný.
Za mně tedy 1*****

Jan Pavlík


Po 15 letech  výroby interiérů a oprav několika nemovitostí, bych opět oslovil firmu Figarostav.

Roman Běloch

Kdybychom stáli znovu před rozhodnutím, kterou firmu si vybrat na stavbu RD, tak by to byl Figarostav. Nemuseli jsme se o nic starat, všechno zajistili na výbornou - a co nás nejvíc potěšilo, když si majitel na kontrole postavil zaměstnance do latě. Tuto větu nikdy nezapomenu, co jim říkal: " to, že jste na stavbě, neznamená, že tu bude bordel a poházené nářadí".  S manželem taky preferujeme po každém úkonu hned udělat pořádek, tak za to jsme byli rádi.
Jinak nás potěšil lidský přístup, majitel byl velice vstřícný ze všech stran. Maximální pružnost a flexibila.
Rozhodně bych Figarostav s klidným svědomím doporučila každému.

Monika Vzácná

U mě za 1*  :-)

Díky za spolupráci.

Jan Šildberger

Vysoce oceňuji osobní přístup  - vždy, když bylo potřeba, jsem se mohla poradit, domluvit. Žádný z mých telefonátů nezůstal bez reakce a toho si nesmírně vážím. Vnímám Figarostav jako profesionální, solidní a velmi kvalitní stavební firmu.
Pokud bych měla zmínit slabší místo, byly by to některé práce subdodavatelů. Tam je zakopaný pes, protože někteří své zakázky přeprodávají a ten poslední, který nastoupí skutečně k práci, pak neví, co se na počátku domluvilo.
Máme velmi pěkné bydlení, a pokud bych měla možnost, firmu bych bez váhání doporučila.

Jitka Macková

S firmou Figarostav jsme spokojeni. I přes komplikace vzniklé během stavby se je dařilo vyřešit, vše bylo pečlivě provedené. Pracovníci dodržovali pracovní postupy a dokumentaci (což v našem případě bylo náročnější, než u běžných staveb). Na přístupu nejvíce oceňuji, že v případě komplikací a problémů vystupujete aktivně a přinášíte vlastní nápady na řešení.
Je na Vás vidět že Vás ta práce baví. Kdybych si měl vybírat firmu znovu, určitě bych volil Figarostav.
Jako výtku či návrh na zlepšení bych měl pouze časové plánování, ale předpokládám, že je to hlavně z důvodu vytížení. Chápu, že to je věc, která se jen těžko dá přesně naplánovat.

Filip Otava

Práce byly vždy provedeny v termínu, vlastně před termínem. Byli vybráni dobří subdodavatelé. Na stavbě bylo vždy uklizeno a byl tam pořádek.
Co se nám líbilo, že kontrolní dny mohly být v sobotu a že pan majitel vždy věděl o každém detailu, což je výhoda středně velké firmy.
Při jednáních vždy došlo ke kompromisu a byly hledány cesty, jak vše provést k naší spokojenosti.
Troufnu si říct, že se z nás stali kamarádi. Obyčejně to bývá naopak.

Zuzana a Jarek Hunkesovi, spokojení provozovatelé penzionu

Obchodní partneři: